Scheidsrechtersvereniging IJmond

Opgericht 21 augustus 1972

Agenda

apr
8

08 apr 2020 20:30 - 21:00

 

bakkerijschooneOver Ons:

 

Sinds 1912 een begrip in Beverwijk

 

Ik ben Sjoerd Schoone. Ik ben bakker. Net zoals mijn vader en opa. En mijn overgrootvader. De liefde voor brood en banket zit ons in het bloed. En dat is bijzonder. Bakkerij Schoone is een begrip in Beverwijk en omgeving, sinds mijn overgrootvader Servaas Schoone zijn winkel opende in 1912. Dat betekent dat we dit jaar 100 jaar bestaan! Dat is reden voor feest. En hoe! Vanaf 7 maar 2012 staan we 100 dagen stil bij ons jubileum. Iedere generatie staat 25 dagen in de spotlight, want elke bakker Schoone heeft een unieke bijdrage geleverd aan wat Schoone Schoone maakt...

De winkel aan de Hendrik Mandeweg, vlak bij het Marloterrein, is een plek waar mensen terecht kunnen voor vers, ambachtelijk brood. En dat doen we dus al 100 jaar. We zijn ook leverancier van bekende horecaondernemers in en om Beverwijk. Zo levert Schoone het nu al wereldberoemde dadelvijgenbrood aan Bourgondisch Lifestyle, en ons witte desembrood aan restaurant Ome Pietje. Maar we leveren ook brood aan Brasserie Vogelenzang, Ruysdael, Cineworld, De Open Keuken, De Koster, Hotzone, Liefhebbers, Manjefiek, Slagerij Besteman, Sunsea Bar en 'T Strandhuis. Maar ook Brasserie Beeckesteijn uit Velsen Zuid komt voor brood bij Schoone, of De Wachtkamer en La Tulipe Noire uit Vogelenzang en het Zeepaardje uit Egmond aan Zee.

 

Contact
Spoorsingel 9
1947LA Beverwijk
Tel:0251-226899
E-Mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Site: www.bakkerijschoone.nl