Scheidsrechtersvereniging IJmond

Opgericht 21 augustus 1972

Agenda

apr
8

08 apr 2020 20:30 - 21:00

 

vve maatwerkWAT IS EEN V.V.E.?

Als een appartementencomplex meer dan één eigenaar heeft is er wettelijk sprake van een Vereniging van Eigenaars (V.V.E.), waarvan alle eigenaars verplicht lid zijn. De regels waaraan de V.V.E. en zijn leden zich moeten houden staan in het appartementsrecht en de splitsingsakte. Zo moet er elke jaar een V.V.E. ledenvergadering worden gehouden. Het is voor alle eigenaars belangrijk dat de V.V.E. goed functioneert.Om dit te realiseren is het zaak dat de V.V.E. goed wordt beheerd, dit kan de V.V.E. zelf doen of via een professionele beheerder. Bij de verkoop van een appartement is een goed functionerende V.V.E. steeds belangrijker voor de (kandidaat) koper van het appartement.

WIE IS V.V.E. MAATWERK?

Vanaf 2001 zijn wij actief op V.V.E. gebied en vanaf 2003 hebben wij zitting in het landelijk V.V.E. platform. Wij beschikken dus over ruime ervaring op het gebied van appartementsrecht, splitsingsakte, het beheer van V.V.E.’s, het ondersteunen van besturen en alle overige die betrekking op een V.V.E. hebben. Wij zijn klantvriendelijk, vakkundig, veelzijdig, hebben een gedegen netwerk en leveren “Maatwerk” zoals de klant dat wenst.

WAARVOOR KUNT U V.V.E. MAATWERK INSCHAKELEN?

We zijn er voor alle V.V.E. zaken, zoals het:

 • Organiseren van V.V.E. ledenvergaderingen of ondersteuning daarbij.

 • Voorzitten van een vergadering en/of het verzorgen van de notulen.

 • Vertegenwoordigen van eigenaars bij V.V.E. vergaderingen.

 • Actief maken van een "slapende" V.V.E.

 • Aan de V.V.E. leren zelf hun V.V.E. te beheren.

 • Ondersteunen van en adviseren aan het bestuur.

 • Opstellen van Meerjaren Onderhoud Begrotingen (MJOB).

 • Opvragen van offertes planmatig onderhoud en bemiddeling daarbij.

 • Verzorgen van toezicht bij planmatig onderhoud en de oplevering.

 • Beoordelen van offertes en het geven van advies daarover.

 • Adviseren en/of verstrekken van goed geformuleerde opdrachten.

 • Uitleg geven over de splitsingsakte, ook bij nieuwbouw.

 • Alle andere V.V.E. zaken!

 

Contact
V.V.E. Maatwerk 
Wolff en Dekenstraat 4
1947 GD Beverwijk
T:06-14016277
E:Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
W:www.vvemaatwerk.nl